Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komix

17. 4. 2008

1

Jako každý den se Alex jela projet na svém milovaném koni Tin-canovi do Jorvického lesíka. Dneska měla Alex náročný den. Musela zůstat po škole a dodělávat domácí úkoly, které kvůli hodně stráveného času u Tin-cana zanedbávala. Alex se dokonce i divila, jak toho mohla tolik zapomenout. Ale na Tin-canovi zažene vzpomínku na bolavou ruku nad psaním úkolů.

2

Na chvíli se zastavili a Alex se podívala na oblohu. ,, Blíží se bouřka Ti-cane. Měli by jsme se vrátit." řekla, natož jí Tin-can odpověděl. ,, Máš pravdu. Moc se mi to tam nahoře nelíbí...jeďme." dořekl a vyrazili tryskem ke stájím.

3

A tak vyrazili. Potrvá jim jen pár minut, než do stájí dorazí.

4


Ale za těch pár minut se toho bohužel hodně změnilo. Hodně se zatáhlo, začalo pršet a začalo hřmít.

1

Když Alex přijela, rychle šla do stájí ohřád se. Tam potkala Lisu a Anne. ,, Holky, kde je Linda?" zeptala se podezřele, ale Anne jí uklidnila. ,, Linda tu dnes nebyla. Musela zůstat ve škole a udělatškolní časopis. Chudák holka." řekla a postěžovala si.,, Venku je ale pekelná bouřka co? " namítla Alex. Jo to máš pravdu..trochu se i děsím. Tohle nemůže bý normální. Za tím něco bude." řeka Lisa ale Anne ji řekla:,, Vždyť jsme přímořské městečko. Tady je to obvyklé."....Na to ale Lisa namítla:,, Jo a odkdypak ty jsi expert na podnebí."...,,Klídek holky. Nechceme se přese hádat." řekla jim Alex, aby toho nechali.

2

Dívky uslyšeli něčí kroky a ztichly.,, To je jen Sabine." řekla Lisa a Anne něco napadlo.,,Holky, máte ještě dneska čas?" Lisa a Alex sborově přikývly a Anne je nechala v hádance přemýšlet.

3

V tu chvíli ale se vypnuli všechny čárovky ve stájích. Holky se lekly.,,Co to?" zeptala se vyděšená Anne.,,Asi se to vyplo kvůli bouřce." odvětila Lisa.

5

,,Mohli byjsme zkusit nahodit pojistky." řekla Alex a už šla k bedničce.,,Dobrý ..."řekla Lisa a větu dokončila Anne,,...nápad..."

4

Chvíli se v tom Alex šmátrala a po chvilce sesvětla rozsvítila a konečně bylo dobře vidět.

6

,,Půjdu se podívat ven, jestli je ještě bouřka." řekla Lisa a nikdo něměl námitky.

7

Opravdu je stále bouřka a zdá se, že je čím dál silnější. Za tím opravdu něco je. Řekla si pro sebe Lisa a raději se vrátila zpět. Tahle bouře nevěstí nic dobrého a i Anne si to začala uvědomovat.

Zdroj:http://hra-starshine-legacy.blog.cz