Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co dělají Čínani psům

4. 9. 2007

Co dělají psům Číňani

Hrůza.........

Mají prázdný pohled, tuší, jaký osud jim ruka řezníka v nejbližších okamžicích připraví. V Číně platí psí maso za nejlepší pochoutku, při procházce tamními městy nelze nenarazit na čerstvě vyuzená těla zvířat, ke kterým se v jiných koutech světa lidé chovají lépe než k vlastním dětem. Na přání je také před vámi popraví a osmaží autogenem!

Při pohledu na bílá, oholená těla psů se člověku zvedne žaludek. Podobně špatně je zbytku celého světa, ovšem s kulinářskou situací v Číně je každý boj marný.

Je to, jako kdybyste vzali malému dítěti čokoládu, Číňané bez své pochoutky prostě nebudou. Lékaři nepřestávají upozorňovat na nebezpečí, které se za konzumací neobvyklého pokrmu skrývá. Většina psů na čínských tržištích pochází z ulice, jsou nakaženi mnoha infekcemi, které mohou být člověku nebezpečné.

Také milovníci a ochránci zvířat bijí na poplach - je morální zabíjet zvířata s tak lidským pohledem? Thajští či tibetští taoisté a buddhisté věří, že ve psech a kočkách se skrývá reinkarnovaná lidská duše. Pro obyvatele nejlidnatějšího státu světa jsou však tito domácí mazlíčci jenom kusem masa.

Osmažené psí vnitřnosti patří k vybraným lahůdkám čínské tabule

Strach v očích, tito psi vědí, že udeřila jejich poslední hodinka

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

odoplata

(jana, 2. 10. 2011 20:02)

no tak jako to sou fakt hloupí! za to bych je taky strčila do těch klecí mučla bych je!!

hnusni činani

(patricie, 2. 8. 2011 14:28)

tobich neudelala sama mam tři pejsky a cekame stenatka.

tosenedela

(šaro, 2. 8. 2011 14:24)

zatohlebimeli jít do chladku

Jsou to blbečci

(Malovník psů, 4. 2. 2011 9:54)

To jsou blbečci !!! Kdyby je taky někdo týral jaký by jim to bylo? Asi taky nepříjmený .. To samý je u psů !! Jsou to opravdu blbečci !!

jsou normální

(magfda, 30. 4. 2010 14:50)

oni nejsou normální takhe trápit psi hrůůůzaaaaaaaaaaaaaaa

Týrání psů :((((

(Vendula, 11. 3. 2010 13:34)

Chudačci :,-(((((((((((((((

neubližujte psům

(kata, 7. 9. 2008 15:35)

mily blogu mam tě moc rada ale prava na ochranu zviřat ale nemusite ty psy zabijet kvuli psimu masu protože ty lidi jsou zly a krutyý těm zviřatum protože je zabíjejí a proto by jim ty psy měli odebrat a zavřit do vězeni a nechat je tam a aš zčernaj ty jsi muj oblibeny blog a proto tam na vaš blog protože tě mam rada ahoj kata miklošova

velka skoda takovych zviratek

(Blažena, 20. 11. 2007 16:07)


taky je mi to moc lito.